nedeľa 12. júla 2015

Agresívny Mihály sa vyfarbil! Fyzicky napadol účastníkov pokojného protestu, medzi ktorými boli aj dôchodcovia!

Na pokojnom proteste proti prílivu imigrantov na Slovensko, ktorý sa uskutočnil dňa 11.07. 2015 došlo k výtržnostiam a fyzickému útoku, za ktorým stojí človek, ktorý hlása lásku k všetkým, hlavne černochom, buzerantom a cigánom. Slušných a pracujúcich Slovákov, ktorí demokraticky prišli vyjadriť svoj postoj na Námestie A. Hlinku v Žiline však tento srdiečkár a milovník exotiky v láske nemá.
Fotografia zachytáva Mihályho na jednom z protestov, kde zrejme nezvládol konzum omamných látok a polícia ho musela odprevadiť na psychiatrickú liečebňu
Podľa viacerých svedkov sa mal Róbert Mihály pohybovať po Žiline už pred samotným začatím protestu, pričom mal schovávať svoju identitu pod kapucňou a tvár mal kompletne zahalenú šatkou. Očitý svedok dodal: "Spomínaný Róbert Mihály (nevedel som, že je to on) ma zaujal už pred zahájením protestov, lebo chodil v kapucni, zahalený šatkou cez tvár už dlho pred začiatkom. Bol som prekvapený nečinnosťou polície, že takého človeka polícia už preventívne nevyzve, aby si zložil šatku z tváre, keďže vyzeral ako bankový lupič (nikto iný z protestujúcich na jednej či druhej strane zamaskovaný nebol)…"

Je polícia nekompetentá, koná na príkaz, alebo je "bankový lupič " Mihály majstrom prestrojenia?

Je viac než zaujímavé, že polícia, ktorá opätovne stála v pozore a chránila normálnych ľudí pred
nebezpečnými neonacistami, dovolila Mihálymu pohybovať sa po Žiline bez toho, aby ho vyzvala, aby predložil občiansky preukaz a aby zložil svoj turban z hlavy za účelom zistenia totožnosti. Polícia opätovne vystavila normálnych ľudí neskutočnému riziku, nakoľko pod turbanom mohol schovávať svoju tvár aj nejaký neonacista, ktorý chcel odpáliť bombu v blízkosti normálnych ľudí a tak dokonať akt neonacistického povstania a prebratia moci.

Mihály pri útoku pripomínal bojovníka Džihádu!

Zamaskovanému Mihálymu sa rafinovane (?) podarilo prejsť všetkými prísnymi policajnými kontrolami a zaútočiť na kľudný dav, ktorý sa správal nanajvýš slušne a organizovane. Podľa jedného zo svedkov sa mal Mihály rozbehnúť smerom od Mariánskeho námestia ku kľudnému davu protestujúcich, hlavu a tvár mal mať zahalenú nezisteným druhom turbanu a na protestujúcich mal kričať heslá ako Alláh Akbar, Refugees welcome a podobné nezmysly. Mihály mal následovne v rauši, spôsobenom neznámimi látkami hádzať do pokojného portestujúceho davu, ktorého účastníkmi boli i dôchodcovia rôzne predmety za účelom ich napadnutia a spôsobenia ujmy. Podľa rôznych informácií mal Mihály zaútočiť kameňmi, vajciami, dokonca aj ovocím, ktoré mu mal v Taliansku nazbierať a poslať Lukáš Kopáč.

Krvilační neonacisti zo Vzdoru Kysuce takmer rozštvrtili chrabé telíčko R. Mihályho!

Po neúspešnom teroristickom útoku R. Mihályho sa ho členom Akčnej skupiny Vzdor Kysuce podarilo spacifikovať. Život mu v poslednej chvíli zachránila až jazdecká polícia. Podľa policajnej hovorkyne sa totiž neonacisti chystali chrabé telíčko R. Mihályho rozštvrtiť a skonzumovať. Pri pohľade na zhumpľovaný stav jeho telesnej schránky však od tohto kroku mali upustiť. Najstrašnejšie na jeho zúboženom stave je to, že mu nemá kto pomôcť, nakoľko sýrsky lekár, ktorého neonacisti takmer ukameňovali na pochode v Bratislave sa na Slovensko odmieta vrátiť, takže Mihály bude musieť počkať na ďalšiu vlnu exotiky z afrických krajín.

1 komentár:

  1. VERIM TOMU ZE PO ZADRZANI BOL PREPUSTENY A BEZ POSTIHU NIEKTO TO PLATIL LEBO ANI CLOVEK AK BOL POD VPLYVOM DO TOHO NREPOJDFE NIEčKOHO STVALO ZE POCHOD PREBIEHAL BEZ VYTRZNOSTI A MALI DOBRU PORIADKOVU SLUZBU

    OdpovedaťOdstrániť